Nekonečno tváří lásky

Čím víc jsem starší, tím víc jsem zatahována do debat, v nichž je jedním z hlavních témat láska.
Lidé se mě často ptají, zda jsem zamilovaná. Až doteď jsem odpovídala „Ne.“ Ale to byla jedna ze lží, kterou jsem si ani neuvědomovala.
Jistě, že jsem zamilovaná.
Miluju přátelství s jednotlivými lidmi, miluju svou rodinu, miluju ten pocit, když mě někdo pevně drží v objetí, miluju, když se můžu smát, když si můžu sednout a psát, když můžu jít ven a fotit. A čím víc dospívám, čím víc mě lidé kolem mě zatahují do konverzací o všem, co je špatně, a tím víc se také zamilovávám do svého života, do okamžiků, které právě teď prožívám.
Přesně před 314 dny jsem napsala článek na stejné téma. Láska a její definice. Jeho obsah byl ale odlišný. Psala jsem o lásce mezi lidmi. Mezi partnery, rodiči a dětmi.
Láska, zamilovanost, říkejte si tomu jak chce, ale já se zamilovávám každý den. Každý den se dokážu zamilovat, cítit k někomu, k něčemu lásku.
Mnohdy to není jen o lidech. O jejich tvářích. O jejich slovech. O jejich skutcích. Je to o tom, co cítím. Ano, zamilovávám se do okamžiků, do situací, které se možná už nikdy nebudou opakovat.
Dokázala bych vyjmenovat 5 osob, kterým bych v tuto chvíli do očí řekla „Miluji Tě.“ A ke každému z těchto lidí cítit zcela odlišné pocity, emoce, mít s nimi zcela odlišné vztahy.
Dokázala bych si vybrat 5 okamžiků, situací do kterých jsem se zamilovala. Situací a momentů, které byly zcela rozdílné. Kdy jsem cítila zcela jiné pocity.
Zvláštní? Divné? Možná, ale čím jsem si na 100% jistá, je fakt, že bych nelhala, že by to bylo zcela upřímné a od srdce.

4.7/5 - (6 votes)
Michaela Gřešková
Latest posts by Michaela Gřešková (see all)

Michaela Gřešková

spisovatelka - blogerka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..