Memories.

Mezi prsty jsem žmoulala lesklé stránky skrývající mé dětství. Chvíle, které se vryly do mé paměti, ale také ty, které pro mě byly téměř pohádkami. Lidé vystupující na lesklých fotopapírech mi byli tolik povědomí, ale zároveň jako bych je ani neznala. Nebylo to však jen o jejich vzhledu. Tehdy byly někým jiným než dnes. Ovlivnilo je všechno, co se stalo za celou tu dobu. Mladík s černými vlasy dospěl, i když stejně jako dnes, už tehdy se svým věkem řadil do kategorie dospělých. Nejen on dospěl. Úsměvy zářící na fotografiích a jiskřičky odrážející se v očích byly už mnohokrát uhašeny stejně jako úsměvy, které byly už mnohokrát zašlapány do země, ale i přes to stále vídávám úsměvy na jejich tvářích. Stejně jako se změnili oni jako osoby, změnil se i můj pohled na ně. Ta dívka z fotek viděla tehdy lidi okolo sebe se všemi těmi maskami. Dnes s postupem času byly masky zlomeny nebo zcela zničeny či dobrovolně odhozeny.

 

memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky   memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky memories - vzpomínky

memories - vzpomínky

 

 

Michaela Gřešková
Latest posts by Michaela Gřešková (see all)

Flattr this!

Michaela Gřešková

spisovatelka - blogerka
Kája napsal:

Je dobré připomenout si příjemné a veselé zážitky ze života. A taky uvědomit si, kam jsme se od té doby dostali. Super:-))