Magic city called Vienna

Jedno město.

2 dny.

Stovky lidí.

Já. Ona. Oni.

 

Byla to jen cesta, jak si splnit jeden ze svých snů. Jen spojka. Stalo se to však něčím větším. Poprvé. Podruhé … Něco, co jsem nečekala.  Měly to být nezapomenutelné zážitky. Byly. Jsou. Budou.  Změnilo mě to. Stačily dva dny. Dva dny dělené od sebe 3 měsíci, 75 dny.

Poprvé jsem tam jela jako vyděšená malá holka. Byla jsem nervozní. Bála jsem se. Ale, když jsem tam byla, něco ve mě se pohlo. To město něco změnilo. Konec duhy předznamenal nový začátek. Nový začátek pro mě. A její hlas. Hlas dívky, která následovala své sny. Atmosféra kolem mě, když se její hlas rozezníval halou. Tehdy jsem si víc než předtím uvědomovala, co chci. Inspirovat lidi jako ona.

Selena Gomez

duha

Podruhé. Pociťovala jsem změnu. Bylo to jiné. Já jsem byla jiná. Jednotlivé maličkosti se vryly do mé paměti a způsobily v mém životě, pohledu a  přístupu změny. Ona a oni. A uprostřed já. Měla jsem pocit, že zapadám.  Drobnosti  poskládaly nezapomenutelný celek. Jednotlivá slova. Pohledy. Úsměvy. Situace. Momenty plné smíchu.

Míša Gřešková - Vienna

Poprvé i podruhé. Během těch dnů jsem se stihla několikrát zamilovat. Ne do lidí. Ale do pocitů. Svých pocitů. Situací, kterých jsem byla součástí.

 

Thanks for everything. For all this moments. For all this feeling. For all this changes. For all words they told me. Thanks for all moments which I spent in this town, with this people.

5/5 - (1 vote)
Michaela Gřešková
Latest posts by Michaela Gřešková (see all)

Michaela Gřešková

spisovatelka - blogerka

4 Comments:

  1. ten koncert hrozne závidím muselo to byť strašne super :)

  2. Hmm.koncert ti závidím,ještě jsem vyloženě na takovém nebyla,ale strašně bych chtěla.

    • Míša Gřešková

      Já jsem tehdy byla poprvé a je to nezapomenutelný zážitek. Tobě se to určitě jednou taky splní. Budu Ti držet palce :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..