Inspiration

Inspirací jsou pro mě všichni lidé, kteří následují své sny. Lidé, kteří žijí své sny.
Lidé, kteří se nebojí být sami sebou, nebojí se být výstřední, nebojí se světu ukázat jinou stránku života, než jen tu, se kterou se den co den setkáváme.  Tu stránku, že jejich práce je to, co milují. Ty momenty, které je dělají šťastné a naplňují jejich sny, o kterých snívali už třeba jako malé děti.
Být inspirací, pro mě znamená, snažit se lidem ukázat nové cesty. Podat pomocnou ruku. Podpořit slovy, které chtěli slyšet v těch nejtěžších chvílích nebo jen, když potřebovali dodat odvahu jít a bojovat za to co milují, za své sny a jejich uskutečnění.

 

Jedním z mých snů bylo inspirovat lidi. Pomoct jim. Udělat něco, co by je nějak ovlivnilo. V dobrém samozřejmě.  Když jsem jela domů z Vídně z koncertu Seleny Gomez, řekla jsem: „Jednou bych chtěla ispirovat lidi svým psaním, jako ona svým hlasem.“ Byla jsem tolik nabitá energií ze Selenina koncertu. Chtěla jsem inspirovat lidi, jako to dokázala Demi Lovato s Dokumentem Stay Strong, tak jako mě inspirovalo a nakoplo Never Say Never. O dva měsíce později jsem zažila okamžik, na který asi nezapomenu. Pár slov naťukaných do klávesnice mě donutilo smát se a plakat zároveň.

be inspiration for someone

Tehdy mi řekli: „Dokázala jsi to! Zvládla jsi to, o čem jsi snila. Inspirovala jsi lidi. Jsi jako Selena.“ I když jsem věděla, že její slova byla přehnaná, radost mi to nezkazilo.  Po přečtení jsem se cítila jinak. Svým způsobem silnější …
So, do not care what others thinks,  just do what you love and follow your dreams :))

5/5 - (4 votes)
Michaela Gřešková
Latest posts by Michaela Gřešková (see all)

Michaela Gřešková

spisovatelka - blogerka

2 Comments:

  1. @ales472 klobouk dolu k takovemuto poznani ve Tvem veku, (snad na blogu tykani neva) inspirace a houzevnatost jit za svym cilem. Byva to nekdy nelehke, ale na to se ohledy skutecne brati nemaji. Protoze prave ty nase bloky v hlave jsou nasimi nejvetsimi prekazkami. Pokud se Ti dari je prekonavat a pritom vnimat je to skvele a moc Ti preji vytrvalost a schopnost vnimat i ony protisily. Jsou nase a nekdy to bez nich nejde….

    Ziti v pritomnosti jak by smet… no ale to sem nepatri. diky za sdileni :) pratelsky ales…

  2. jeej tak to sa nečudujem že ťa to potešilo ,…byť pre niekoho inšpiráciou je fakt úžastná vec .. mňa zas inšpirujú ľudia ktorý sa dokážu na svet vždy pozrieť s úsmevom aj keď je občas strašne nespravodlivý :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..