boy’s perspective

“I, I didn’t mean to fall in love, last thing I was thinking of
was you and me but, we collided
I will always make times,
I just wanna know that feelings in your heart for me
After all the great times, I just wanna know that feelings in your heart…“

Její pohled se upíral na obrazovku mobilu. Pousmívala se a v očích ji tančily jiskřičky. Nikdy jsem se příliš nezaměřoval na to jak vypadá, nikdy jsem neměl ten pocit jako posledních pár dní. Jako by se mi měnila před očima, jako by se stávala jiným člověkem a i přes to, že jsem pořádně neznal tu starou osobu – vlastně možná právě to mě dovádělo k šílené touze poznat ji líp. Nešlo tak úplně o slova, stačilo mi sedět vedle ní, poslouchat její dech, rozpoznávat ji samotnou z jejich pohybů, ze všeho co dělala. Bavilo mě sledovat její tvář měnící výraz s každou novou příchozí zprávou. Nebyla to ale ta typická láska, co mě k ní táhlo.
Když jsem ji poznal, neměl jsem tušení jak moc důležitou se pro mě stane. Dokázal jsem vedle ní hodiny sedět a nezavadit o ni myšlenkami. Dokázal jsem stát naproti ní a necítí touhu podívat se ni – vždycky tady bylo něco zajímavějšího. Když jsem tam ale seděl nemohl jsem si pomoct. Vypadala tak klidně a zároveň její myšlenky musely být tolik hlasité.
Nikdy jsem si nemyslel, že bych to dokázal říct, ale opak se stal pravdou. Nezamiloval jsem se, to by nebylo správné, bylo by špatné zamilovat se do holky, která se tolik bojí lásky, té typické lásky, ona totiž miluje lidi okolo sebe svým osobitým způsobem a já jsem se nakazil. Nakazil jsem se jejím způsobem jakým miluje lidi a nechal jsem se pohltiti jejím osobitým kouzlem, které ve mě vyvolává otázku: Po tom všem, co jsme spolu zažili, cítí to stejně jako já? Protože já jsem si nikdy nemyslel, že bych ji někdy mohl milovat způsobem, který mě o ni nutí přemýšlet ve 2 hodiny ráno, když mě ze spaní budí hlasy šeptající slova, která řekla za doprovodu jejího zvonivého smíchu …

5/5 - (2 votes)
Michaela Gřešková
Latest posts by Michaela Gřešková (see all)

Flattr this!

Michaela Gřešková

spisovatelka - blogerka
Katelin napsal:

Hezky napsané :)