Míša Gřešková

Seznamte se s mladou spisovatelkou s vekou fantazií a ještě většími sny.

Kdo je Míša Gřešková?

Jsem 18-ti letá teenagerka, i když občas pochybuju, zda pojem teenager je vhodné použít s mou osobou dohromady. Jsem holka, která se s radostí uzavírá do svého světa, ve kterém může žít životy někoho jiného na jiných místech, než je momentálně nucena zůstat, která dělá to, co miluje … píše. Další věcí, která neodmyslitelně patří do mého života, je foťák, skrz jeho objektiv se můžu dívat na svět svým zvláštně osobitým pohledem na tenhle, už tak dost bláznivý, svět.
Už jako malá jsem se uzavírala do svého světa fantazie a to mi také zůstalo. Kdysi jsem ve své fantazii měla imaginární kamarády, a i přes to, že ti mě už opustili, díky své fantazii si najdu nové přátele v každé povídce, kterou napíšu. To také bylo jedním z důvodů, proč jsem napsala svou knížku Neštěstí ve štěstí. Když jsem byla mladší, díky všem hormonům, které nás nahlodávájí v pubertě, jsem se cítila sama, i když tomu tak možná nebylo. Tehdy jsem začala psát příběh party kamarádů, kteří se později stali neodmyslitenou částí mého života a mými nejlepšími kamarády.
K mým největším snům patří být úspěšnou spisovatelkou, cestovat po světě a svým psaním inspirovat lidi.

Když jsem začínala s psaním, psala jsem pro sebe, abych se já cítila líp. A teď? Teď píšu, protože chci, aby se ostatní cítili líp, chci jim pomoct, povzbudit je, chci je inspirovat …

Míša Gřešková

 

 

 

Míša Gřešková
Ohodnoťte článek

Míša Gřešková

Míša Gřešková

spisovatelka - blogerka
Míša Gřešková

Latest posts by Míša Gřešková (see all)

Flattr this!